Aktualności

Instruktor Roku 2013

Miło nam poinformować, że nasz instruktor Paweł Łagoda zajął I miejsce w konkursie Instruktor Roku 2013. To już XIV edycja ogólnopolskich zawodów, które odbyły się w Białymstoku w dniach 21 – 22 czerwca 2013 r.

Więcej

Rajd Niepodległosci 2013

Dnia 11 listopada 2013 roku drużyna naszego ośrodka wzięła udział w Rajdzie Niepodległości 2013 zorganizowanym przez Automobilklub Podlaski.Impreza odbyła się przy Galerii Podlaskiej przy ulicy Wysockiego 67.Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy na naszej stronie i profilu na facebooku!!

Więcej

Ferie z prawem jazdy w OSK SzAŁ!!

Tylko w te ferie zimowe zyskujecie możliwość skorzystania z dowolnie wybranego kursu nauki jazdy. Dla wszystkich osób, które wezmą udział w naszym wydarzeniu na Facebooku przygotowana jest oferta specjalna – godzina jazdy w kursie gratis!! Zapraszamy już od 27.01 na nasze wydarzenie 🙂

Więcej

VAG PODLASIE 2014

Już w najbliższą niedzielę 11 maja o godz. 10:00 na parkingu przy Stadinie Miejskim w Białymstoku nastąpi rozpczęcie sezonu VAG PODLASIE 2014. Oczywiście nas też nie może tam zabraknąć. Zachęcamy wszystkich do wziecia udziału w wydarzeniu, w trakcie którego będziemy rozdawać kupony zniżkowe na wszystkie organizowane przez nas kursy!

Więcej

Instruktor roku 2014

Miło nam poinformować, że tak jak w ubiegłych latach tak i w tym roku zajęliśmy czołowe miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Instruktor Roku 2014.
Nasz instruktor Paweł Łagoda zajął IV miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz I miejsce w konkurencji K2 „Pierwsza Pomoc”

Więcej