Instruktor roku 2014

Instruktor roku 2014

Miło nam poinformować, że tak jak w ubiegłych latach tak i w tym roku zajęliśmy czołowe miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Instruktor Roku 2014.
Nasz instruktor Paweł Łagoda zajął IV miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz I miejsce w konkurencji K2 „Pierwsza Pomoc”

W dniach 14-15 czerwca 2014 r. w Akademii Kierowcy – Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Międzychodzie (gm. Dolsk) odbyła się 15. edycja ogólnopolskiego konkursu INSTRUKTOR ROKU. Uczestnicy walczyli o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego dla INSTRUKTORA ROKU 2014 oraz puchar Wojewody Wielkopolskiego dla INSTRUKTORKI ROKU 2014. Organizatorzy to: Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców w Warszawie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców. Patronat nad imprezą odjęła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Wojewoda Wielkopolski.

Niespodzianką było spotkanie z polskim kierowcą wyścigowym Kubą Giermaziakiem. Z zainteresowaniem obserwowano także profesjonalny przejazd po torze off-roadowym.
Do konkursu zakwalifikowano 38. uczestników. Rozegranych zostało siedem konkurencji, w tym pięć sprawnościowych, test sprawdzający znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność udzielania pierwszej pomocy w sytuacji wypadku drogowego. Uczestnicy bardzo chwalili sobie możliwość sprawdzenia umiejętności na imponującej infrastrukturze Akademii Kierowców.
Zachęcamy do obejrzenia galeri zdjęć z konkursu na naszym facebook-u

Więcej o konkursie możecie przeczytać na stroniehttp://pfssk.pl/pl/aktualnosci/2014-06/xv-ogolnopolski-konkurs-instruktor-roku-2014-rozstrzygniety